Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Eredmények

Szépen beszélők versenyének eredményei

A rangsor a következőképp alakult:

5-6. osztályos korcsoport:

  • I. helyezett: Erdélyi Gyöngyvirág (6. A)
  • II. helyezett: Szmolnik Lili (5. B)
  • III. helyezett: Hódosi Zsófia Anna (6. B)

Különdíjasok:

  • Kiss Fruzsina (5. B)
  • Lászlók Hanna (5. A)

7-8. osztályos korcsoport:

  • I. helyezett: Gyenes Zsófia (8. B)
  • II. helyezett: Bartus Veronika (7. C)
  • III. helyezett: Oláh Ádám (7. A)

szmb13.jpg

Képgaléria

A megyei versenyen az első két helyezettek lesznek iskolánk képviselői. Ezúttal is gratulálunk minden versenyzőnek a szereplésükhöz.

Katolikus Iskolák közti Dugonics András Matematika Versenyen

50 % feletti teljesítményt nyújtottak:

  • 4 A: Kerényi Dániel             
  • 5 A: Gácsi Bertold               
  • 5. B: Kreuch Róbert, Pifka Réka, Somodi Levente          
  • 6 A:  Harik Zoltán, Király Tamás, Szabó Zsombor           
  • 6. B: Szeles Máté                
  • 7. A: Holecz Martin, Kuris Márk
  • 7. B: Jónás Benedek András
  • 7. C: Herczeg Rajmund        
  • 8. A: Kuris Kitti                   
  • 8. B: Haizer Barbara Mária, Horváth Emese, Kiss Gréta, Kormány Kinga

VERSELŐ IFJÚSÁG

Versmondó verseny eredményei:

1.b       Horváth Konrád                              Felkészítő: Mayer Istvánné

2.b       Vincze Dávid                                   Felkészítő: Csókási Csabáné

3.a       Szoó Lilla (különdíj)                       Felkészítő: Veres Viktória

4.a       Borik Mária                                      Felkészítő: Vaskor Viktória

4.b       Erdélyi Noémi 
            Tornyos Luca                                   Felkészítőjük: Vargáné Kovács Andrea

dsc_3792.jpg

MESÉK SZÁRNYÁN

Mese- és prózamondó verseny eredményei:

1.b       Sándor Kristóf (különdíj)
           
Vincze Panna Patrícia                     Felkészítőjük: Mayer Istvánné

2.a       Varga Máté                                      Felkészítő: Kalmárné Lőrincz Viktória

2.b       Marcalek Zsófia                               Felkészítő: Csókási Csabáné

4.a       Miricz Anna                                      Felkészítő: Vaskor Viktória

4.b       Gyüre Panna
            Petrovecz Lilla
                                  Felkészítőjük: Vargáné Kovács Andrea

dsc_4529.jpg

Köszönet illeti a felkészítésen kívül a verseny szervezőit, Csókási Csabáné Angelika és Vaskor Viktória tanító néniket, amiért gördülékenyen, színvonalasan és eredményesen sikerült mindkét eseményt lebonyolítani.

A SZENT IMRE KERESZTÉNY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM által szervezett 2017. évi Szent Imre Napok keretén belül megrendezésre kerülő versenyeken

ÉNEKVERSENYEN

  • 1. helyezett: Golyán Gréta 7. C
    Felkészítő: Kissné Csépe Éva, Kubinyiné Szabó Katalin
  • Különdíjas: Erdélyi Lilla 5. B
    Felkészítő: Kissné Csépe Éva, Bacskai Balázs

VERSMONDÓ VERSENYEN ügyesen szerepeltek:

  • Csordás Róbert Bence 5. A                   Felkészítő: Somoskői Beáta
  • Balázs Dorka 6. B                                  Felkészítő: Adamik Zsolt
  • Bartus Veronika 7. C                             Felkészítő: Horváthné Varga Orsolya
  • Kovács Vivien 9. A                                 Felkészítő: Gál Maja

HITTANVERSENYEN

  • 2. helyezettek: Gazsi Vivien - Szenográdi Judit 10. A
    Felkészítő: Adamik Zsolt

Képviselték iskolánkat a versenyen:

Borik Mária – Puszta Hanna 4. A                   Felkészítő: Horváth Zsuzsanna
Pifka Réka – Szmolnik Lili 5. B                       Felkészítő: Sántáné Udvardy Erika
Hangel Lili – Szeles Gitta 8. B                         Felkészítő: Sántáné Udvardy Erika

IRODALMI VERS- ÉS PRÓZAÍRÓ PÁLYÁZATON:

  • 2. helyezett: Csordás Róbert Bence 5. A      Felkészítő: Somoskői Beáta
  • Különdíjas: Marcalek Ádám 5. A                   Felkészítő: Somoskői Beáta

Pályázatot adott be:

  • Ocsovai Eszter 5.A                                 Felkészítő: Somoskői Beáta
  • Kalmár Emese 5.B                                  Felkészítő: Somoskői Beáta
  • Erdélyi Gyöngyvirág 6. A                       Felkészítő: Gál Maja
  • Sánta Dániel 6. A                                   Felkészítő: Gál Maja
  • Simon Violetta 6. A                                Felkészítő: Gál Maja

RAJZVERSENYEN:

  • 2. helyezett: Szabó Petra 4. B                 Felkészítő: Horváth Éva Ágnes
  • 3. helyezett: Ocsovai Eszter 5. A             Felkészítő: Talpai Zsanett

Gratulálunk a fent nevezett versenyeken nyújtott eredményekhez!

Katolikus Középiskolák X. Országos Helyesírási versenye

2017. november 17-én Horváth Dániel 9. évfolyamos diák és Deák Norbert 11. évfolyamos tanuló országos helyesírási versenyen vett részt Vácon, az Apor Vilmos Katolikus Főiskolán. A színvonalas versenyen mindkét tanulónk a középmezőnyben végzett.

Gratulálunk a résztvevőknek!

Népdaléneklő verseny eredménye

Iskolánkban első ízben került sor az alsó tagozatos dalosok tudásának összehasonlítására. Az eseményre 2017. november 13-án, hétfő délután került sor a könyvtárban.

A következő tanulók képviselik iskolánkat a januári megmérettetésen:

Puszta Hanna 4.a             Felkészítő: Horváth Zsuzsanna

Juhász Anna 3.a               Felkészítő:  Veres Viktória

Kiss Anna 2.b                    Felkészítő: Gécziné Ludányi Bernadett

Vincze Viktória 2.a          Felkészítő:  Zsiros Szilvia

Tornyos Luca 4.b             Felkészítő: Vaskor Viktória

és a duó: Józsa Veronika Csenge és Pifka Sára 2.a Felkészítő: Zsiros Szilvia
 

Eredmények az elmúlt tanévekből: